DOFINANSOWANIE

KTO MOŻE UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE Z BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH?

Z unijnego dofinansowania do szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenie. Czyli pracownicy sektora MŚP w przedsiębiorstwach zatrudniających od 1 (samozatrudnienie) do 250 pracowników za wyjątkiem firm zlokalizowanych w województwie mazowieckim oraz pomorskim. O przyznaniu dofinansowania decyduje województwo, w którym Państwa firma jest zlokalizowana, a nie miejsce realizacji szkoleń.

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA NASZE SZKOLENIA:

  • Załóż konto na Bazie Usług Rozwojowych
  • Wybierz interesujące Cię nasze szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych ( wybierz szkolenie wyszukując organizatora – POMP SERWIS S.C.)
  • Skontaktuj się z *Operatorem Regionalnym właściwym dla miejsca Twojego zatrudnienia, który poinformuje Cię o terminie naboru wniosków i określi ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania.


*Operator to instytucja, która przyznaje środki na realizację szkoleń dofinansowanych.

  • Podpisz Umowę z operatorem.
  • Zapisz się na interesujące Cię szkolenie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP- Zrealizuj szkolenie, oceń je oraz opłać fakturę*


*W zależności od województwa - Uczestnik albo wpłaca wkład własny tj. 20% a resztę dopłaca Operator, albo Uczestnik Opłaca 100% a Operator po szkoleniu zwraca mu 80%.

  • Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem w swoim województwie, z którym podpisywałeś umowę i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy,

skontaktuj się z nami:

LISTA OPERATORÓW REGIONALNYCH W POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH:

Kliknij na województwo by uzyskać szczegółowe informacje: